web analytics

Kertenkeleler, görüntüleri ve hızlı hareketleri ile birçok insanın fobisi olmayı başarmış canlı türlerinden biridir. Bu sürüngenlerin her türlü açık veya kapalı alanda zarar verebilecek 300’den fazla farklı türü bulunmaktadır. Basit yöntemlerle giderilemeyen bu sürünmelere karşı mutlaka profesyonel yardım almalısınız.

Kertenkele ilaçlama yöntemleri her cins için farklı özelliklere sahip olabilir. Bu nedenle kertenkelelere karşı kendiniz farklı yöntemler kullanmaktan kaçınmalısınız. Kertenkeleye püskürtün ve nihai çözeltiyi çıkarın. Evler, kapalı yapılar, zemin katlar ve bahçeler, kertenkelelerin yaşam alanlarında en sık bulundukları yerler arasındadır.

Firmamız genellikle bu alanlarda bulunur. Piyasadaki ucuz ve yaygın böcek öldürücülerin kertenkelelere karşı çok az etkisi vardır veya hiç etkisi yoktur. Bu nedenle özel formüle edilmiş ilaçlarımızı tercih etmelisiniz.

Kertenkele İlaçlama Nasıl Yapılır? 

Kertenkeleler, bitkilere ve habitatlarına zarar verme olasılığı en yüksek canlılardan biridir. Kertenkelelerle karşılaşırsanız, tek başınıza savaşmamanız önerilir. Kertenkele ilaçlama firması olarak tüm haşerelere, kemirgenlere ve sürüngenlere karşı sizin adınıza profesyonel destek sağlamaktayız.

Güçlü yapıya sahip kertenkeleler birçok ilaca dayanabilir. Bu nedenle farklı yöntemler kullanılmalıdır. Genelde sahaya kuvvetli ilaçlar püskürtüldükten sonra bir süre kullanılmaz. Firmamızın tüm ilaçlama işlemi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kertenkele İlaçlama Fiyatları 

Çoğu bitki koruma şirketi fiyatlarını hizmet hacmine göre belirlemektedir. Ticari hizmet veren firmamız, müşterilerinin beklentilerini dikkate alarak tüm yabancı unsurlara farklı bir fiyat politikası uygulamaktadır. Sprey kertenkele fiyatları da bu seviyeye göre değişiklik göstermektedir. Özel olarak tasarlanmış giysiler ve onaylı ilaçlar kullanılmaktadır.

Kokusuz olduğu ve insan sağlığına etkisinin minimum olduğu durumlarda insanlar birkaç saat içerisinde evlerini kullanabilirler. Firmamız böcek ve haşere türüne göre farklı yöntemler kullanarak sorununuza kalıcı çözüm sunmaktadır. Kertenkele, fare, yılan ve daha birçok sürüngen ve kemirgenlere karşı firmamız her zaman yanınızdadır.

Kertenkele İlaçlama Neden Gerekli?

Görünüş olarak çok cool bir yapıya sahiptir. İnsanların çok korktuğu bu canlılar ancak pestisitlerle yok edilebilir. Genellikle evin serin ve gölgeli yerlerinde konaklarlar. Yumurtlayarak çoğalırlar. Bu nedenle, mümkün olan en kısa sürede evden uzaklaştırılmalıdır.

Kertenkelelerle mücadele sadece bu alandaki uzmanlara bırakılmalıdır. İnsanlara nadiren zarar verirler. Kertenkeleler genellikle ağaçların ve bitkilerin köklerini yok eder. Kertenkeleleri evde kendiniz püskürtmeye çalışırsanız sağlıklı sonuç alamazsınız. Aynı zamanda kendinize veya ev sakinlerine zarar verebilirsiniz.

haşere ilaçlama Bu konuda destek almanız oldukça önemli çünkü bu canlılar sizin göremeyeceğiniz hatta erişemeyeceğiniz yerlere konaklamış olabilirler. Böyle bir durumu fark etmeniz zaman alabilir hatta hiç fark edemeyebilirsiniz. Ayrıca kullanmanız gereken ilaçların kullanım talimatlarını anlamayabilirsiniz. Bu nedenle bu tarz bir sorunla karşılaştığınızda ilk yapmanız gereken ilaçlama firmalarından yardım almanız olacaktır. Böylece sorunu kökten çözebilirsiniz. böcek ilaçlama

Tags

Comments are closed