web analytics

Haşere kontrolü, insan sağlığı ve yaşam kalitesinde önemli bir rol oynamaktadır. Başta kemirgenler, lağım fareleri, ev fareleri olmak üzere kemirgen adeta yaşam alanlarımızı istila ederek maddi, manevi, fiziksel ve zihinsel zararlara neden olmaktadır. Kemirgen ilaçlama yöntemi sayesinde kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Kemirgenler Nedir? 

Hemen hemen tüm dünyaya dağılmış, çevrelerini tehdit eden yüzlerce farklı türü bulunan kemirgenler ailesi, insanların haşerelerle mücadelesini zorlaştıran canlılardan biridir. Kemirgen kontrolü, beceri gerektiren zorlu bir süreçtir ve bireysel çabalar genellikle başarısız olur. Kemirgenler söz konusu olduğunda, tuzaklar, fare tozları ve zehirler gibi önleyici tedbirler sizi ancak bir yere kadar götürür ve ne yazık ki sorunu tamamen çözmez.

Bu kadar ciddi bir tehdit oluşturan kemirgenler olduğunda profesyonel kemirgen ilaçlama yardımı almak zorunludur. Kemirgenlerin hızlı ve çabuk çoğaldıklarından bahsetmiştik. Ortalama olarak, bir fare yılda en az 6 kez yumurta bırakır ve sırayla her yumurtlama mevsiminde en az 6-7 yavru bırakır. Bu yavruların
ayda olgunlaşma şansı vardır.

Çabuk çoğalan kemirgenlerde, bir kemirgen ilaçlama firmasına başvurmak önemlidir. Kemirgenler, önlem alınmadığı takdirde size, çocuklarınıza, ailenize ve sevdiklerinize ölümcül hastalık bulaştırma riski taşır. Firmamız başarılı ve deneyimli kemirgen kontrol teknisyenleri ile birlikte sizlere tam aradığınız hizmeti sunmaktadır.

Kemirgen İlaçlaması Hakkında

Zamanımızın gelişen teknolojisiyle desteklenen kemirgen kontrol şirketleri, tüketicilere en iyi kemirgen kontrol hizmetlerini sunmak için 2 saat çalışmaktadır. Pestisitleri kullanırken tek bir teknik kullanılabilir. Kemirgen kontrolünde kullanılan en yaygın iki yöntem, sıvı kokulu spreyler veya kokusuz sıvı spreyler olarak bilinir. İki yöntem arasında seçim yaparken ana kriter odadaki kemirgen yoğunluğudur.

Sıvı kemirgen öldürücüler püskürtülürken su veya gaz püskürtme tercih edilebilir. Kullanılan sıvı ilaçların Sağlık Bakanlığı onaylı olması önemlidir. Bu ilaçlar aslında kemirgen zehrinin sıvı, konsantre bir versiyonudur ve aynı zamanda odayı içeride ve dışarıda dezenfekte etme yeteneğine de sahiptir.

Kemirgen sorunlarına kesin çözüm için garantili ilaçlama hizmeti veren ilaçlama firmaları ile çalışmak önemlidir. Firmamız, ilk ilaçlama seansından bir süre sonra ilaçlanan bölgeyi tekrar ziyaret eder ve garantili bir ilaçlama tedavisi sağlamak için ikinci bir ilaçlama seansı ile kemirgen olasılığını ortadan kaldırmaya çalışır. Kemirgen kontrol yöntemleri arasında kullanılan bir diğer yöntem ise sabit yöntemdir.

haşere ilaçlama Bu konuda destek almanız oldukça önemli çünkü bu canlılar sizin göremeyeceğiniz hatta erişemeyeceğiniz yerlere konaklamış olabilirler. Böyle bir durumu fark etmeniz zaman alabilir hatta hiç fark edemeyebilirsiniz. Ayrıca kullanmanız gereken ilaçların kullanım talimatlarını anlamayabilirsiniz. Bu nedenle bu tarz bir sorunla karşılaştığınızda ilk yapmanız gereken ilaçlama firmalarından yardım almanız olacaktır. Böylece sorunu kökten çözebilirsiniz. böcek ilaçlama

Tags

Comments are closed