web analytics

Sivrisineklerle kişisel savaşlar kalıcı bir çözüm değildir. Bu nedenle doğru bir çözüm için profesyonel bir püskürtücü ile iletişime geçmek gerekir. Özellikle geceleri ortaya çıkarlar ve habitatlarında dolaşırlar. Bu durum sağlık için tehlikelidir. Çünkü kumlar birçok mikrop taşıyarak insan sağlığını tehdit etmektedir. Hızlı yumurtlayan tatarcıklar ilaçlanmalı ve alanlar hijyenik hale getirilmelidir.

Firma kaliteli hizmetlerine 2022 yılında da en modern yöntemlerle devam etmektedir. Tatarcık, İstanbul’da sıklıkla karşılaştığımız bir haşere türüdür. Bodrum, ofis, bahçe, villa, market vb. alanlarda bu tür haşerelere karşı Tatarcık ilaçlama hakkında 7/24 hizmet vermekteyiz. Tatarcık sineklerini öldürmek için sağlığınızı kaybetmeyin. Tatarcık ilaçlama yapmak için ön aşama olarak gerekli ilaçların hazırlanması gerekir.

Tatarcıkların Biyolojisi 

Tatarcık sinekleri, kum sineklerine benzer ve genellikle bu sinekle karıştırılır. Sivrisineklerin kanadı ve 6 bacağı vardır. Ağzında kan emen bir koku var. Kan kurdu 3-6 gün içinde yumurta bırakır. Sivrisinekleri tatarcıktan ayıran en önemli özellik vücut tüyleridir. Şekerli su ve meyve suyu içerek ve kan emerek beslenebilirler. Sivrisineklerin parlak renkleri yoktur, yani mattırlar.

Tatarcık Sineği İle Nasıl Mücadele Edilir?

Tatarcıklar geceleri beslenmeyi daha çok sever. Bir habitat olarak sivrisinekler, aşağıdakiler gibi birçok ortamda bulunabilir: Kirli, kokulu yerlerde, hayvanlı yerlerde, çamurlu yerlerde, kanalizasyonun aktığı yerlerde, su birikintilerinde, ağaç deliklerinde, evlerin duvarlarındaki çatlaklarda bulunur.

Sivrisinek ısırıklarını kontrol etmenin en etkili yolu, bölgeye sivrisinek büyümesini engelleyen bir antelmintik ile henüz bir larva iken sprey sıkmaktır. Tatarcık sineğinin biyolojik ve davranışsal özelliklerini anlamak, uygun kontrol yöntemini belirlemek için kritik öneme sahiptir. En etkili iki sivrisinek kontrol yöntemi şu şekilde sıralanabilir:

Kokulu Püskürtme Metodu
Kokulu Püskürtme Metodu (ULV)

Tatarcık Sineği İlaçlama Hizmet Bedeli Ne Kadar? 

Haşere kontrolü fiyatlandırmasını etkileyen başlıca faktörler; zararlıların türü, ilaçlama alanının büyüklüğü, zararlıların yoğunluğu, doğru haşere kontrol yöntemi vb. gibi pek çok etkene göre farklılıklar göstermektedir. Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla kaliteli ve garantili çözümler sunuyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tags

Comments are closed